تعمیر ماشین شارژی در محل

ماشین های شارژی ممکن است به دلایل مختلف دچار ایراد شوند. گاهی شکستن قطعات ماشین شارژی موجب بروز این ایرادات می شوند و گاهی هم تعویض قطعات مانند تعویض باطری ماشین شارژی مد نظر است که باید از قطعات با کیفیت و اورجینال استفاده شود. به جای انتقال ماشین شارژی به تعمیرگاه ها می توانید از خدمات تعمیر ماشین شارژی در محل بهره مند شوید. در نتیجه بدون آنکه چند روز کودک خود را از بازی محروم کنید، تعمیر ماشین شارژی در محل انجام می شود. هر چند که ممکن است به خاطر نیاز به قطعات خاص یا ابزار خاص ، نیاز به بردن ماشین شارژی در محل تعمیرگاه خواهید داشت.

تعمیرات قطعات ماشین شارژی

 

تعمیر باتری (باطری)

از ایرادات متداول ماشین شارژی در صورت بازی نکردن با آن ، از بین رفتن توان باتری آن است. باتری ماشین شارژی باید حداقل هفته ای یک بار شارژ شده و از آن استفاده گردد. برای تعویض باتری نیاز به آوردن خود ماشین شارژی به تعمیرگاه نیست و فقط کافیتس باتری آن را با راهنمایی این سایت بخرید و خودتان آن را تعویض کنید. (برای آشنایی با باتری ماشین شارژی ، خرید و نحوه تعویض آن اینجا کلیک کنید)

تعمیر برد ماشین شارژی در محل شما!

مهم ترین قسمت ماشین شارژی برد board آن است. تعمیر بُرد ماشین شارژی شامل بررسی قسمت های متعددی که ممکن است سوکت های آن یا سیم کشی یا خود برد باشد. تعمیر این قسمت در محل شما به دلیل اینکه نیاز به تجهیزات و قطعات مختلف دارد ، در محل شما امکان پذیر نیست. شما می توانید برای تعمیر برد ماشین شارژی آن را به تعمیرگاه تخصصی ماشین شارژی بچه های آفتاب بیاورید.

تعمیر ماشین شارژی در محل

تعمیر ماشین شارژی در محل

تعمیر پدال ماشین کودک

این قطعه قسمتی است که به واسطه آن ماشین شارژی کودکان حرکت می کند. این قطعه به علت استفاده بیشتر زودتر از بین می رود و ممکن است شکسته شود. البته از کار افتادن پدال ماشین شارژی ممکن است به ایراد در سیم پیچی ماشین شارژی یا ایراد در باتری و موتور آن نیز مربوط شود. این قطعه را می توان در محل شما تعمیر کرد. ولی برای اطمینان از اینکه باید ماشین شارژی را به محل تعمیرگاه بیاورید یا اینکه تعمیرکار به محل شما بیاید ، مطلب مهمتری درباره تعمیر پدال ماشین شارژی را از اینجا بخوانید.

تعمیر گیربکس ماشین شارژی

اگر بعد از گذشت مدتی دیگر موتور شارژی یا ماشین شارژی قدرت اولیه خود را ندارد و نمی تواند در سرعت مناسب حرکت کند، این ایراد به گیربکس ماشین شارژی مرتبط می شود. تعمیر گیربکس ماشین شارژی برای تغییر سرعت ماشین شارژی انجام می شود. تعمیر این قطعه هم نیاز به آوردن ماشین شارژی به تعمیرگاه تخصصی ماشین شارژی یچه های آفتاب دارد که می توانید با زدن گزینه “تماس فوری” با ما هماهنگ کنید که چه روز و ساعتی ماشین را بیاورید و خیلی زود آن را تحویل بگیرید.

تعمیر فرمان ماشین شارژی

نمونه دیگری از خرابی های متداول در ماشین شارژی و موتور شارژی که باعث ناراحتی فرزند شما می شود، خرابی فرمان موتور یا ماشین شارژی است. این قطعات باید توسط متخصص بررسی و تعمیر شوند زیرا در بسیاری از مدل ها قطعه یدکی موجود نیست و تنها راه تعمیر فرمان موتور شارژی است. پس برای تعمیر این قطعه نیز باید ماشین یا موتور شارژی را به محل تعمیرگاه بیاورید.

(اینجا بزن تا لوکیشن تعمیرگاه روی نقشه نمایش داده شود)

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها