تعمیر گیربکس ماشین شارژی بچه گانه

تعمیر گیربکس ماشین شارژی بچه گانه مثل تعمیر لاستیک ماشین شارژی نیست و کمی تخصص بیشتر میخواهد.

اول باید بدانیم گیربکس چیست و چه کاربردی دارد. گیربکس برای تغییر سرعت کار می کند.

گیربکس ماشین شارژی برای تغییر سرعت ماشین استفاده می شود. مانند ماشین های واقعی که با عوض کردن دنده ، سرعت ماشین کم و زیاد میشود ، ماشین شارژی نیز میتواند از مدل دنده ای باشد و با استفاده از یک وسیله ای به نام گیربکس که زیر دنده و زیرکفی ماشین و دور از دسترس کودک عزیز شما قرار دارد، حرکت دنده ها را به همراه سرعت ماشین کنترل می کند.

برای تعمیر گیربکس ماشین شارژی مانند لاستیک‌های کارکرده، معمولاً با چرخ دنده‌های پلاستیکی عرضه می‌شوند.

تعمیر گیربکس ماشین شارژی

تعمیر گیربکس ماشین شارژی

تعمیر گیربکس ماشین شارژی در خانه شدنیه؟

اما اگر می‌خواهید وضعیت گیربکس را ارتقا دهید که چرخ دنده های داخل آن زود از بین نرود، می‌توانید به جای آن از دنده‌های فولادی سخت شده استفاده کنید. و البته برای تعمیر گیربکس یا تعویض آن باید اول بدانید که چطور به گیربکس برسید!

برای رسیدن به گیربکس، همانطور که قبلا ذکر شد، باید یک چرخ از چهارچرخ ماشین شارژی را باز کنید و جعبه دنده را از موتور بیرون بیاورید.

از پیچ گوشتی خود برای باز کردن پیچ های روی قسمت جلو تجهیزات زیر ماشین شارژی استفاده کنید.

برای پیدا کردن گیربکس، قسمت جلویی را جدا کنید. سپس می توانید به چرخ دنده های مشکل دار دسترسی داشته باشید و ببینید چه قطعه ای باید تعمیر یا تعویض شود. هنگام تعویض دنده، مطمئن شوید که تعداد دندانه‌های دنده تعویضی شما با دندان‌های قدیمی شما یکسان باشد.

وقتی کارتان تمام شد، قسمت جلویی را دوباره سرجای خود بگذارید و پیچ ها را ببندید و گیربکس را دوباره در خودرو قرار دهید.

یکی از نشانه های واضح اینکه چه موقع باید گیربکس تعمیر یا تعویض شود، صدای ساییدن چرخ دنده ها و عملکرد نادرست دنده ماشین شارژی است.

اگر این توضیحات برای شما وقتگیر یا سخت است نگران نباشید و دکمه تماس را از روی همین صفحه بزنید و به راحتی و خیلی سریع با تعمیرگاه تخصصی ماشین شارژی بچه های آفتاب تماس بگیرید یا در شبکه های اجتماعی پیام بدهید.

ما خیلی سریع پاسخ میدهیم و شما را راهنمایی میکنیم. و اگر نیاز به تعمیر ماشین شارژی در تعمیرگاه باشد ، شما را برای حضور در تعمیرگاه دعوت و راهنمایی میکنیم.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها