ماشین شارژی بچه گانه چهار نفره

ماشین شارژی چهار نفره

ماشین شارژی چهار نفره تا 4 برابر سرگرم کننده تر است! دارای 4 صندلی با قابلیت تنظیم مستقل که سواری فوق العاده راحت را برای همه تضمین می کند. معمولا ماشین شارژی چه تک نفره ، دو نفره یا حتی 4 نفره دارای پنل پخش موسیقی با استفاده از رابط بلوتوث هستند. آهنگ ها را روشن کنید، با پنل موسیقی چند منظوره بلوتوث، ماشین بچه گانه یک اسباب بازی کاملاً منحصر به فرد است.

همچنین ماشین شارژی 4 نفره دارای چرخ‌های لاستیکی نرم هستند که بتوانند وزن چهار کودک دلبند شما را به راحتی تحمل کرده و سواری دلنشینی برای اونها فراهم کنند.

ماشین شارژی 4 نفره از دو موتور قوی تر نسبت به ماشین شارژی های کوچکتر ساخته شده که بتوانند به راحتی بر روی سطح آسفالت ، سیمانی ، سرامیک و موزاییک یا حتی مسیرهای خاکی رانندگی و بازی و شادابی خیلی خوبی را برای کودک شما ایجاد کنند.

ماشین شارژی بچه های آفتاب 1

ماشین شارژی بچه های آفتاب

ماشین شارژی 4 نفره تجربه بهتری برای اجتماعی شدن کودک دلبند شماست. وقتی که یک کودک بتواند در بازی هایی که از آنها لدت میبرد دیگران را هم سهیم کند یاد میگیرد که در جامعه نیز با اجتماع بزرگتر انسان موفق تری باشد. ذاتا انسان اجتماعی است ولی به دلیل مسایل مختلف در جامعه امروز علاقه کمتری به افزایش جمعیت داریم. ولی اسباب بازی ماشین شارژی 4 نفره می تواند بهانه خوبی برای جمع کردن کودکان اقوام یا همسایه ها در کنار هم و تمرین اجتماعی شدن آنها باشد.

تعمیرات ماشین شارژی چهار نفره نیاز به تخصص بیشتری نسبت به ماشین شارژی دو نفره یا تک نفره دارد. ولی هزینه های تعمیر آن با سایر ماشین شارژی ها برابر است. پس به جای نگرانی از هزین های تعمیر ، ماشین شارژی 4 نفره را برای تعمیر به یک تعمیرگاه تخصصی ببرید.

در تعمیرگاه تخصصی تعمیر ماشین شارژی بچه های آفتاب متخصصین خبره تلاش میکنند با هزینه های بسیار خوب ، در کوتاه ترین زمان کار تعمیرات و یا تعویض قطعات ماشین شارژی چهار نفره ، دو نفره یا تک نفره کودک دلبند شما را انجام دهند.

ماشین شارژی 4 نفره شگفت‌انگیزترین ماجراجویی‌ها را برای فرزندان عزیز و دوستان شما آسان می‌کند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها